• 8 Gün
 • 10

Bali – Uzakdoğunun Saklı Hazineleri

Cennet kapıları, Pirinç Terasları, Tapınaklar ve muhteşem plajları ile uzakdoğunun gizli hazinelerini keşfetmeye hazır olun!

 • DANU BRATAN TAPINAĞI
 • KİNTAMANİ YOGA MEDİTASYON
 • JATİLUWİH PİRİNÇ TERASLARI
 • BALİ CEVHERLERİ
 • YENİ BALİ
 • CANDİDASA
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#10
LOKASYON:
Bali
YEMEK:
7 Kahvaltı
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

REZERVASYON YAPIN

Tarih ve Kişi Sayısı Seçiniz

 • Tur Tarihi
  TARİH: 01 Ocak 1970 - Perşembe
 • Kişi Sayısı
 • Turun Tarihi

en düşük kişi başı
1.049 € 'den itibaren

1.049

Güvenli Rezervasyon
Anında ve kesin rezervasyon

Gezi Rotası

Tur Programı

İSTANBUL – BALİ 1.Gün

İstanbul Havalimanı dış hatlar terminalinde buluşma. Türk Havayolları’nın TK66 sayılı seferi ile 02.00’da Endonezya’nın meşhur adası Bali’ye hareket. Yerel saat ile 19:30’da varış. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından bizleri bekleyen özel aracımızla dinlenmek ve konaklamak üzere Sanur sahil şeridinde yer alan otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  

BALİ (DANU BRATAN TAPINAĞI & JATİLUWİH PİRİNÇ TERASLARI) 2.Gün

2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından şehri keşfedebileceğiniz yüzüp güneşlenebileceğiniz serbest zamanlarınız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Danu Bratan Tapınağı & Jatiluwih Pirinç Terasları turumuza katılabilir (70 Eur). Bratan gölünün yakınlarında bulunan, dağların arasında bulut ve sislerin arasına gizlenmiş Mistik ve ferahlatıcı güzel Pura Ulun Danu Bratan Tapınağı'nı ziyaret edeceğiz. Diğer tapınaklar arasında öne çıkan bu eşssiz abideyi gördükten sonra Endonezyalıların en önemli geçim kaynaklarından Jatiluwih Pirinç Terasları'na doğru hareket edeceğiz. Aynı zamanda UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan 300 hektarlık alana kurulmuş pirinç terasları geleneksel sulama yöntemi ve çarpıcı güzellikteki peyzajı ile ünlenmiştir. Yürüyüşümüzün ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

BALİ (KİNTAMANİ YOGA MEDİTASYON) 3.Gün

3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından şehri keşfedebileceğiniz yüzüp güneşlenebileceğiniz serbest zamanlarınız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kintamani Yoga Meditasyon deneyimine katılabilirler (100 Eur). İç huzurumuzu bulacağımız bu deneyime günün erken saatlerinde otelden ayrılarak Batur Dağı yakınında Kintamani'ye doğru yola çıkıyoruz. Toprak, rüzgâr, ateş, hava ve ruh unsurlarının bu alanda bir araya gelerek içsel iyileştirme havası yarattığına inanılmaktadır. Rehberimizle, deneyimli bir Balili rahibe ile tanışacağız. Gezimize Batur dağı yakınlarındaki muhteşem ormanlık alanlarda besleyici bir yürüyüşe çıkarak başlayacağız. Volkanik bir krater havzasını çevreleyen bu alanda yaşayacağımız Yoga ve meditasyon esnasında iç huzurumuzla tekrar bağlantı kuracağız. Doğa anaya kavuşacağımız ve çevre ile şefkatli bir ilişki yaratacağımız bir dünya ritüelinde yer alacağız. Daha sonra, Batur Dağı'nın muhteşem manzarasını seyrederken sağlıklı bir kahvaltının tadını çıkarıyoruz. Yolculuğumuza Tampaksiring'ın antik tapınaklarından birinde düzenlenen bir su temizleme töreni ile son veriyoruz. Bu temizlik ritüeli vücudunuzu ve ruhunuzu arındırmak için yapılır. Su elementiyle duygu ve sezgilerinize bağlanacaksınız. Benliğimizi tekrar keşfedeceğimiz gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Otelde serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

BALİ (BALİ CEVHERLERİ) 4.Gün

4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından şehri keşfedebileceğiniz yüzüp güneşlenebileceğiniz serbest zamanlarınız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bali Cevherleri Turu’muza katılabilirler (80 Eur). Turumuzda ilk noktamız Cennet kapıları ile meşhur Aktif bir yanardağ olan Lempuyang Dağı’nın karşında bizleri selamlayan Lempuyang tapınağı olacak. Ardından kayaların arasına gizlenmiş dünyanın gizli cevheri Tukad Cepung şelalesi’ne doğru hareket edeceğiz. Şelalede dalış yapabileceğiniz havanın manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz serbest zamanlarımız olacaktır. Ardından Çeşme tapınağı olarak bilinen Tirta Empul Tapınağını ziyaret edeceğiz. Tapınağın kendi kaynak suyundan gelen çeşmelerden havuza akan tazikli suda yıkanmanın günahlardan arındırdığına inanılmaktadır. Bu mistik turumuzun dinlenmek ve konaklamak üzere otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 

BALİ (UBUD) 5.Gün

5 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından şehri keşfedebileceğiniz yüzüp güneşlenebileceğiniz serbest zamanlarınız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tüm gün sürecek Ubud Keşfi turumuza katılabilirler (80 Eur). Turumuzda ilk rotamız Tegenungan Şelalesi olacaktır. Buz gibi sularında güvenle yüzebileceğimiz Şelale’de keyifli serbest zamanlarımız olacak. Ardından ahşap oymalarda uzmanlaşmış Mas Köyü’ne gideceğiz. Bali'nin önde gelen ahşap oymacılığının çoğu Mas köyündedir. Özenli ve ince ağaç oymacılığını göreceğimiz gezimizin ardından Ubud Maymun Ormanı’nı ziyaret ediyoruz. 600'den fazla uzun kuyruklu makakların bulunduğu Ubud Maymun Ormanı, Ubud'un merkezine yakın tropikal yeşil bir ormandır. Ormanın içinde maymunlar tarafından korunan kutsal alanı görebilirsiniz. Bir sonraki noktamız ucuz bir hediyelik eşya, el sanatları, meyve ve daha fazlasını bulacağımız Ubud Geleneksel Pazarı olacak. Pazardaki serbest zamanımızın ardından geleneksel Bali mimarisi göreceğimiz, geleneksel Bali dansını izleyeceğimiz Ubud Krallığı Sarayı’nı gezeceğiz. Ardından Endonezyalıların en önemli geçim kaynaklarından olan Tegalalang Pirinç Terası’na göreceğiz. Turumuzun son noktasında Kahve Plantasyonu’nda diğer şeylerin yanı sıra, dünyadaki en pahalı kahveyi, Luwak Kahve olarak adlandıracağınız kahve plantasyonunu ziyaret edeceğiz. Bu, fasulye yiyen ve midesinde sindiren bir hayvandan yapılmış bir kahve. Sabah, kahve hayvanın dışkısında hala bozulmamış olacak ve kahve yapmak için işlenecek şekilde toplanacak. Bu kahvenin Rice Terrace manzarası önünde keyfini çıkararak unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Geceleme otelimizde.

BALİ – CANDİDASA (YENİ BALİ) 6.Gün

6 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından Candidasa’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla otelimize yerleşme ve şehri keşfetmek yüzüp güneşlenmek için serbest zamanlarımız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Yeni Bali turumuza katılabilirler (50 Eur). Yolculuğumuz Pantai Kusamba'da başlayacak. Burada siyah volkanik sahile hayran kalıp unutulmaz kadrajlar yakalayabileceğiz, ardından eski deniz tuzu tarımı ticaretini görme imkanımız olacak. Sonra, tam tersine, çarpıcı beyaz kumlu bir plaja gideceğiz: Pantai Bias Tugel. Burada, okyanusta yüzüp ve plaj kafelerinden birinde taze ve ızgara balıkların tadını çıkarabileceğimiz serbest zamanlarımız olacak. Bir sonraki durak, her çeşit çikolata çeşidini deneyebileceğimiz, el yapımı sabun gibi hediyeler ve hediyelik eşyalar alabileceğimiz, ünlü plaj salıncaklarında fotoğraf çekebileceğimiz Charlie's Chocolate Factory olacak. Ardından Kral Anak Agung Anglurah Ketut tarafından yaptırılan su Taman Ujung Sarayı'nı ziyaret edeceğiz. Efsaneye göre, kral, işçilerinin yanı sıra Sarayın inşasına şahsen katılmıştı. Tur bitimi dinlenmek ve konaklamak üzere otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

BALİ / CANDİDASA 7.Gün

7 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından şehri keşfedebileceğiniz yüzüp güneşlenebileceğiniz serbest zamanlarınız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlecenek olan Doğu Bali turumuza katılabilirler (60 Eur). Bugünün heyecan verici yolculuğu, bulutlar ile çevrili güzel bir Bali tapınağı olan Luhur Lempuyang başlayacak. Bu tapınak aynı zamanda 'cennete açılan yol' veya 'bulutlara giden yol' olarak da bilinir ve sizi tapınağa götüren uzun merdivenlerin tepesinde en çarpıcı fotoğrafları çekebilirsiniz. Daha sonra, 1946'da Kral Anak Agung Anglurah Ketut tarafından yaptırılan su birikintisi Tirta Gangga'yı ziyaret edeceğiz. Göletlerin, çeşmelerin ve yüzme havuzlarının bulunduğu geniş bahçeleri gezeceğiz. Buradan, Bali'de uçakta ya da kanatlarından birinin altında yemek yiyebileceğiniz eşsiz bir restoran olan Keramas Aero Park'a gideceğiz. Tur bitimi dinlenmek ve konaklamak üzere otele transfer. Geceleme otelimizde. 

BALİ– İSTANBUL 8.Gün

8 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Rehberimizin belirteceği buluşma saatinde kadar serbest zaman verilecektir. Ardından buluşma noktasından İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transferimiz gerçekleşecektir. Türk Havayollarının TK67 sayılı seferi ile 21:00’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 04:55+1’de varışımıza istinaden turumuzun sonu. Bir sonraki maceramızda görüşmek üzere!

Tura Dahil Olanlar

Türk Hava Yolları ile İstanbul – Bali(Denpasar) – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
Havalimanı vergileri
Sanur Plajına yakın 3* Inna Bali Beach Resort vb otelde 7 gece Oda kahvaltı konaklama
Programda dahil olarak belirtilen tüm transferler
Programda dahil olarak belirtilen tüm geziler
Türkçe rehberlik hizmetleri

Tura Hariç Olanlar

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
Şahsi harcamalar, ekstra turlar ve programda belirtilmeyen yemekler
Seyahat Sağlık Sigortası

Fotoğraflar ve Videolar

Sıkça Sorulan Sorular

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.
Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.
Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.
Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.
Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.
Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.