100 Euro Ön Ödeme İle Rezervasyon Kampanyası


Seyahatinizi şimdi rezerve etmek, ancak daha sonra ödemek mi istiyorsunuz?


Çok basit- tarihlerinizi sabitlemek için 100 € 'luk ön ödemeniz yapmanız yeterli. Ardından, bakiyenizi istediğiniz kadar taksitle ödeyebilirsiniz- haftalık, aylık, günde biraz, 2 büyük parça - bu size kalmış. Tur hareketinden en az 45 gün önce ödemenizi eksiksiz tamamlayın.


Seyahatinize 100 € * tutarında küçük bir depozito ile yerinizi ayırtın. (Bu her zaman FlexDeposit garantimiz ile korunur).


Hareket tarihinize kadar istediğiniz zaman taksit ödeyebilirsiniz. Taksit miktarlarını siz belirleyin. Her ay ya da her hafta bu size kalmış.


Yapmanız gereken tek şey, ödemenizi kalkıştan en az 45 gün önce eksiksiz olarak tamamlamaktır.


Faiz yok, ücret yok, iptal yok!

Bizimle rezervasyon yaptığınızda, ödeme şekliniz üzerinde tam kontrole sahip olmanızı istiyoruz.

Her ödeme aldığınızda seyahatinizi ödemek ister misiniz? Haftalık taksitlere indirmeyi mi tercih ediyorsunuz? tek yapmanız gereken ödemenizi ayrılış tarihinizden en az 45 gün önce eksiksiz olarak tamamlamaktır.


Kredi yok, faiz yok ve ücret yok- sadece nihai esneklik, böylece bir ömür boyu sürecek macerayı kendi tarzınızda ödeyebilirsiniz.

Nasıl ödeme yapılır

Ödeme yapmak kolaydır- depozitonuzu yatırdıktan ve tarihleriniz onaylandıktan sonra:

• Müşteri ilişkilerini ya da satış temsilcini arayarak kredi kartınla, Havale/EFT yaparak ya da ofisimizi ziyaret ederek istediğin zaman ödeme yapabilirsin.


Herhangi bir ücret var mı?

Farklı bir ücret yansıtmıyoruz. Sadece istediğiniz zaman bakiyenizi ödersiniz - ücret yok, faiz yok, ödeme yok. 

Her şeyi önceden ödeyebilir miyim?

Tabii ki yapabilirsiniz. Seyahatinizi satın alırken ödeme sırasında tüm tutarı ödemeyi seçebilirsiniz. O zaman sadece büyük maceranıza hazırlanmaya konsantre olabilirsiniz.

Ödemem gereken minimum bir miktar var mı?

Hayır, sabit 100 € depozito tutarınızı ödedikten sonra, her taksitte istediğiniz kadar çok veya az ödeme yapabilirsiniz. Yapılacak minimum miktar veya belirli bir ödeme sayısı yoktur. Son bakiye seyahatinizin kalkış tarihinden en az 45 gün önce tamamen ödendiği sürece, taksit ödemelerinin değeri ve miktarı tamamen size kalmıştır.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Visa, MasterCard Havale EFT ya da Elden taksitli ödeme yapabilirsiniz.