• 7 Gün
 • 4

Hırvatistan Ada Keşfi - Westeros

İngiliz şair Lord Byron'ın “Adriyatik'in incisi” diye tanımladığı Hırvatistan, Orta Avrupa, Balkanlar ve Akdeniz'in kesişme noktasındadır.

 • 6 Gece özel yat konaklama
 • Hırvatistan Adalarını keşfedin!
 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile
 • Tučepi’de Zip Line Deneyimleyin!
 • Game Of Thornes’un çekim alanlarını keşfedin!
 • Profesyonel Türkçe Rehber eşliğinde Hırvatistan tarihini keşfedin!
EK BİLGİLER

Rotamız Dünya havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde dönüş tarihinden itizbaren en az 6 ay geçerliliği bulunanan pasaport olması zorunludur. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Rotamız Dünya sorumlu tutulamaz. Rotamız Dünya gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Rotamız Dünya, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Rotamız Dünya sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Rotamız Dünya konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve sarış sorumlusundan temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Tur programında belirtilen ekstra geziler minimum 20kişi katılımı şartına göre düzenlenmektedir. Yeterli sayı tamamlanmadığı durumlarda yapılmamakta veya içerik ve maliyetler katılımcı sayısına göre düzenlenmektedir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4
LOKASYON:
Hırvatistan
YEMEK:
6 Kahvaltı, 4 Öğle Yemeği, 6 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak    Deniz   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

REZERVASYON YAPIN

Tarih ve Kişi Sayısı Seçiniz

 • Tur Tarihi
  TARİH: 01 Ocak 1970 - Perşembe
 • Kişi Sayısı
 • Turun Tarihi

en düşük kişi başı
1.599 € 'den itibaren

1.599

Güvenli Rezervasyon
Anında ve kesin rezervasyon

Gezi Rotası

Tur Programı

İSTANBUL – ZAGREP – SPLİT – HVAR 1.Gün

İstanbul havalimanı dış hatlar terminalinde saat 05.00’da buluşup bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Havayollarının TK 1053 sayılı tarifeli seferi ile 07.05’de Zagrep’e doğru yola çıkacağız. Yerel saat ile 08:15’de varışımıza istinaden özel yatımıza binmek üzere Split’e transferimiz gerçekleşecektir. Varışımızla teknemize atlayıp yolculuğumuza başlıyoruz. Teknede alacağımız öğle yemeğimiz eşliğinde Hvar’a doğru yelken açıyoruz. Adriyatikte akdeniz iklimi ile güneş ve denizin tadını çıkarabileceğimiz Hvar Adası’nda öncelikle UNESCO Dünya Miras Listesi’nde olan Stari Grad bölgesini gezeceğiz. Kasabanın içine kadar giren deniz, merkezi ikiye bölmekte bir taraf tatilcilerin bölgesi diğer taraf yerli halkın yaşamını sürdürdüğü bölge olarak geçmektedir. Uygun fiyatlı ve güzel deniz ürünlerini bulacağımız Stari Grad’da serbest zamanımız olacaktır. Serbest zamanın ardından tarihi mimari Hvar İspanyol Kalesi’ni, Arsenal ve St. Stephen Meydanı'nı göreceğiz. Tur bitimi teknemizde Hvar’ın güzel manzarasında akşam yemeğimizi alacağız. Geceleme Hvar’da özel yatımızda.

HVAR-KORCULA 2.Gün

2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızın ardından teknemizde güneşlenecek, Hvar’ın güzel koylarında yüzecek ve teknemizin güvenli iskelesinde dinleneceğimiz serbest zamanlarımız olacaktır. Teknemizde alacağımız öğle yemeğimizin ardından Korcula’ya doğru yelken açacağız. Şeftali tonlarında günbatımları, Eğlenceli gece hayatı, Arnavut kaldırımları ve muhteşem plajları ile ünlü adamızda verdiğimiz molamızda yüzmek güneşlenmek ve adayı keşfetmek için serbest zamanlarımız olacaktır. Tur bitimi teknemizde akşam yemeğimizi alacağız. Geceleme Korcula’da özel yatımızda.

KORCULA – DUBROVNİK 3.Gün

3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızın ardından teknemizde güneşlenecek, Korcula’nın güzel koylarında ve plajlarında yüzecek ve teknemizin güvenli iskelesinde dinleneceğimiz serbest zamanlarımız olacaktır. Teknemizde alacağımız öğle yemeğimizin ardından Sosyalist ve oyun yazarı olan Bernard Shaw'un sözleri ile "Yeryüzünde cenneti arayanlar onu Dubrovnik'te aramalılar." Adriyatik’in incisi cennet şehir Dubrovnik’e doğru yola çıkıyoruz. Ortaçağdan kalma birçok tarihi eseri barındıran bu şehirde 2 gece konaklama yapacağız. UNESCO Dünya tarih listesinde yer alan eski şehri gezdikten sonra doğal ve tarihi güzelliklerinin yanında gece hayatı ile meşhur bu cennet şehri keşfetmemiz için serbest zamanlarımız olacaktır. Tur bitimi teknemizde akşam yemeğimizi alacağız. Geceleme Dubrovnik’te özel yatımızda.

DUBROVNİK 4.Gün

4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızın ardından öğle yemeğine kadar yüzüp güneşlenebileceğimiz serbest zamanlarımız olacaktır. Teknemizde alacağımız öğle yemeğimizden sonra dünyaca ünlü dizi ‘’Game Of Thornes’un’’ çekim alanlarını gezeceğimiz eğlenceli bir tura çıkacağız. Rehberimiz eğlenceli bilgiler paylaşırken ve bize dizinin simgeleşmiş sahnelerinden resimler gösterecek, diziyi izleyen hikâyenin çekildiği yerleri tanıma keyfini yaşayacak Westeros’un başkentini keşfedeceğiz. Şehrin Kuzey Suruna (Predziđe) giden ünlü eski merdivenleri çıkmadan önce, eski kent bölgesindeki ikonik Saat Kulesi'nde turumuza başlayacağız. Tyrion’ın tünellerden kaçtığı, Cersei’in Dağ'ın eğitimini izlediği ve Tommen ile Cersei’in sevgi ve güç hakkında konuştuğu yerleri görme şansı yakalayacağız. Daha sonra, Jaime Lannister’ın geri döndüğü ve King’s Landing’deki isyanların gerçekleştiği yeri görmek için yakındaki Pile Kapısı'na gideceğiz. Prenses Myrcella'nın Dorne'a gitmek üzere ayrıldığı ve Sansa’nın “Serçeparmak” Lord Baelish ile planlar yaptığı büyüleyici Pile Körfezi'nde fotoğraf çekilme imkânı yakalayacağız. Ardından Dubrovnik’in tarihi ana caddesi Stradun’da bir yürüyüşe çıkacağız. Bu sırada rehberimiz bize burada çekilen diğer filmler ve diziler hakkında bilgi verecek. Cersei'in ünlü “Utanç Yürüyüşü ”nün başladığı bu sokağın sonunda Cizvit merdivenlerini bulacaksınız. Yukarı çıkın ve turu tamamlamadan önce Cersei'in merdivenlerden inerken gördüğü manzarayı zihninizde canlandırın. Tur bitimi özel yatımıza transferimiz gerçekleşecek akşam yemeği ve geceleme özel yatımızda Dubrovnik’te olacaktır.

DUBROVNİK- TRSTENİK 5.Gün

5 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından Korcula adasında yer alan az bilenen köyü Trstenik’e doğru yelken açacağız. Avuç içi, selvi, zeytin ağaçları, narenciye tarlaları ve Elaphite Adaları'nın renkli resiflerinin yanından geçerken varışımızda keşfedilmemiş ıssız doğa harikası koylarında yüzüp güneşleneceğimiz teknede öğle yemeği alacağımız serbest zamanlarımız olacaktır. Akşam yemeği ve geceleme özel yatımızda TRSTENİK rıhtımında olacaktır.

TRSTENİK – MAKARSKA 6.Gün

6 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından Trstenik'in huzur ve sükûnetinden sonra, anakaraya Makarska’ya doğru yelken açacağız. Kaptanımızın belirleyeceğiz güzel koylarda yüzme molalarımızın ardından güzel Biokovo dağları ve muhteşem plajlarında kutsanacağımız bir zamanlar Osmanlı hâkimiyetinde olan Makarska’ya ulaşacağız. Burada serbest zaman verilecektir. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tučepi’de Zip Line deneyimine katılabilirler (55 Eur). Turumuzun ardından akşam yemeği ve geceleme Özel yatımızda Makarska’da olacaktır.

MAKARSKA – SPLİT – ZAGREP – İSTANBUL 7.Gün

7 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından Split’e doğru yelken açacağız. Varışımızla Zagrep havalimanına transferimiz gerçekleşecektir. Türk Havayollarının TK 1056 sayılı seferi ile 20.15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.30’da varışımıza istinaden turumuzun sonu. Bir sonraki maceramızda görüşmek üzere!

Tura Dahil Olanlar

Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST-ZAG/ZAG-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri,
6 Gece özel yat konaklama
Havalimanı – Liman – havalimanı transferleri,
6 Kahvaltı, 4 Öğle Yemeği, 6 Akşam Yemeği
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
Programda dâhil olarak belirtilen tüm geziler

Tura Hariç Olanlar

Yurtdışı çıkış harç pulu,
Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
Vize bedeli
Programda ekstra olarak belirtilen geziler

Fotoğraflar ve Videolar

Sıkça Sorulan Sorular

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.
Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.
Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.
Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.
Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.
Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.